O nas

Krótka historia

O Rafi

Rafi z Lublina to firma profesjonalnie zajmująca się auto detailingiem, zwanym także car detailingiem. 

Jeśli marzysz o tym, aby Twój samochód wyglądał jak nowy, to car detailing jest idealnym rozwiązaniem. Nasz zespół doświadczonych specjalistów dokładnie oceni stan Twojego samochodu i dobierze najlepsze rozwiązania, aby przywrócić mu blask i świetny wygląd. Wykonujemy różnego rodzaju renowacje lakieru samochodowego, mycie, pięlegnację tapicerki skórzanej i materiałowej, i całego wnętrza. 

W naszym warsztacie korzystamy z najnowocześniejszych technologii i najlepszych produktów, aby zapewnić najlepszą jakość usługi. 

Nasz zespół pasjonatów motoryzacji zadba o każdy detal, aby Twój samochód wyglądał jak nowy i odzyskał swoją pierwotną świetność. Gwarantujemy, że po wizycie w naszym warsztacie będziesz zadowolony z efektów naszej pracy.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i oddaj swój samochód w ręce profesjonalistów!

Jeszcze się nie zdecydowałeś?

Dlaczego my?

Poznaj nas jeszcze trochę lepiej a napewno się przekonasz do skorzystania się z naszych usług.

-01

Najlepsze materiały

W naszej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze materiały z wyższej półki. Nie wykorzystujemy tanich zamienników wątlipwej jakości.

-02

Odpowiednie warunki

Mamy odpowiednio dopasowane warunki do tego, żeby jak najlepiej wykonać procesy techniczne

-03

Zaufanie

Dzięki naszemu doświadczeniu, mamy przyjemność pracować nie tylko z samochodami personalnymi, ale także zajmujemy się pięlegnacją samochodów zabytkowych

-04

Gwarancja

Na wszystkie nasze usługi mamy okres gwarancji. Długość tego okresu załeży od rodzaju usługi.

Zdecydowałeś się?

Scroll to Top